Korduma kippuvad küsimused

Kas mitme kalendri tellimisel on postikulu ühekordne?

Kui tarneaadresse on üks, siis on ka postikulu ühekordne.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg on minimaalselt 1 tööpäev ja maksimaalselt 5 tööpäeva. Kui tellite kalendri reedel, siis edastatakse teie kalender kullerile/postiasutusele esmaspäeval.

Kuidas ma oma kalendri kätte saan?

Postiteenust pakub meile Omniva AS (kuller - 4.30 eur / pakiautomaadid - 2.50 eur). Omniva kulleriga tellides tuuakse kalendrid Teile mugavalt koju või tööle kätte. Pakiautomaadi teenust kasutades saate tellida kalendrid lähimasse pakiautomaati ning endale sobival ajal järgi minna.

Tellimusest on möödas rohkem kui 5 päeva ja ma ei ole oma kalendrit kätte saanud :(

Palun saatke meile SIIT kiri koos tellimuse numbriga. Me uurime kus Teie kalender võiks olla ning võtame teiega ühendust.

Kas andmete(sünnipäevad, pildid) lisamine muudab kalendri hinda?

Ei. Meie süsteemis muutub kalender ainult odavamaks - vastavalt tellitud kalendrite arvule. Ei mingeid lisatasusid(v.a. postikulu) tekstiridade eest.

Ma ei saa pilti lisada kalendrile!

Juhul kui teil on probleeme otse kalendrile pildi laadimisega, siis palun kasutage Minu pildid lehel olevad piltide laadimise võimalust.

Pilti lisades saan veateate "Pilt on liiga väike"! Miks teie koduleht ei tööta?

Tegemist ei ole kodulehe veaga. Pilt mida soovite kalendrile lisada ongi lihtsalt liiga väike. Tagamaks võimalikult head kvaliteeti, ei ole võimalik kasutada pilte mille resolutsioon on väiksem kui 150dpi.